Холодильна шафа, яка насамперед вражає своєю грацією, елегантністю, класичним стилем. Це якраз той варіант, коли "просто але зі смаком". У чорному кольорі малюнок за бажанням можна прибрати абсолютно новий. турецького виробника Klimasan.
Що можна ще сказати про цю моделю, буде доречний у торговому закладі, будь-якого формату. Приїжджайте, вибирайте, вибір холодильників великий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klimasan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Максимальна робоча температура | 1 град. |
| Мінімальна робоча температура | 7 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна споживана потужність | 375 Вт |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип управління | Електронне |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Міні-бар | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 2050 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | HoReCa|Fast-food|Вулична торгівля|Торгові магазини |
| Призначення | Для тимчасового зберігання і демонстрації продуктів |
| Тип охолодження | динамічний |
| Охолодження | динаміка |
- Ціна: 29 000 ₴





