| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтер-П |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Максимальна робоча температура | 1 град. |
| Мінімальна робоча температура | 7 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів, Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Світле дерево |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 450 Вт |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Виконання дверей | Глуха, прозора |
| Міні-бар | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип кришки | Глуха |
| Користувальницькі характеристики | |
| Охолодження | динамічне, статистичне |
- Ціна: 12 000 ₴

