Слайсер "elta" — гарна напівпрофесійна техніка б/у чудовому стані, робоча, корпус із неіржавкої сталі, пластмасова ручка для нарізування, нарізне коло (Stainless steel) неіржавка, високоякісна, корозійностійка сталь.
Країна-виробник (Німеччина)
Призначений для нарізування різних харчових продуктів.
230v-50Hz
Споживання 100 w
elta Gmbh
Ширина — 370 мм
Висота — 270 мм
| Основні | |
|---|---|
| Номінальна споживана потужність | 100 Вт |
| Подача продукту | Автоматична горизонтальна |
| Виробник | ELTE |
| Заточуючий пристрій | Ні |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Вид обладнання | Автоматичний слайсер |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Матеріал | Алюміній |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Вживані |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
- Ціна: 3 200 ₴



