| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Матеріал | Сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1300 мм |
| Ширина | 755 мм |
| Висота | 2170 мм |
- Ціна: 26 000 ₴





