| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтех |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Максимальна робоча температура | 7 град. |
| Мінімальна робоча температура | 1 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Матеріал | Сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 720 Вт |
| Призначення | Для напоїв, Для фруктів, Для риби, Для м'яса, Для десерту, Для молочних продуктів, Для ковбасних виробів, Для салатів, Для сирів, Для піци |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Кліматичний клас | SN |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Кількість секцій | 1 |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 2100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 68 див. |
- Ціна: 14 000 ₴



