За наявності візків у вашому магазині ви забезпечите зручність придбання товару для ваших відвідувачів, це не мало важливий чинник у досягненні мети великих обсягів продажу.
Країна — виробник візків Іспанія, вони мають міцну конструкцію з навантаженням до 122 кг.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Вага | 21 кг |
| Довжина | 870 мм |
| Основні | |
| Виробник | Marsan |
| Кількість поворотних коліс | 4 шт. |
| Матеріал | Метал |
| Країна виробник | Іспанія |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 120 |
| Об`єм | 122 |
- Ціна: 1 150 ₴




