Продаємо чудову вітрину в ідеальному стані, що працює за температурного режиму -4 +5. Вітрина ідеально підійде як для груп товарів, які зберігаються за плюсової температури, так і заморожених продуктів. Це практичність, оскільки за будь-якого розкладу вона буде необхідна. Зовнішній вигляд вітрини, сучасний і стильний дизайн, невеликий розмір, викладка 47 см.
| Основні | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | -4 град. |
| Колір корпусу | Червоний |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Максимальна робоча температура | 5 град. |
| Кліматичний клас | SN |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для молочних продуктів, Для ковбасних виробів, Для напівфабрикатів, Для заморожених продуктів |
| Країна виробник | Україна |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Виробник | РОСС |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Матеріал | Сталь |
| Кількість секцій | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 115 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Універсальна вітрина |
| Номінальна напруга | 230V, 50Hz |
- Ціна: 12 000 ₴







