Не одному магазину, а також точці громадського харчування, не обійтися без слайсера. Жоден ніж не зуміє впоратися з якістю нарізування. Надати потрібний розмір, однакова нарізка, все це ви зможете зробити за допомогою слайсера. У ресторані, кафе, слайсер стане вам просто необхідний, якщо у вашому меню є гратени, коропаччо, та й просто м'ясна або рибна нарізка.
Ми пропонуємо якісний італійський слайсер у чудовому стані.
Габарити — 505x410x375
Нож 275 мм, нарізка від 1 до 15 мм
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 410 мм |
| Ширина | 505 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Основні | |
| Виробник | Beckers |
| Заточуючий пристрій | Так |
| Вид обладнання | Ручний слайсер |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Вживані |
| Габаритные размеры и параметры нарезки | |
| Товщина нарізки | 15 мм |
| Довжина | 375 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна напруга | 220 |
| Діаметр ножа | 275 |
- Ціна: 6 230 ₴




