
Міксер для коктейлів бу, міксер Hamilton Beach HMD200 на 1 склянку
9 000 ₴
- В наявності
- +380 (50) 299-35-55
Один із найнеобхідніших девайсів для барів, кафе, ресторанів та інших торгових точок, міксер для коктейлів. Найсмачніші коктейлі припадуть до смаку навіть найвибагливішому відвідувачеві. Це можуть бути як алкогольні, так і безалкогольні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Номінальна споживана потужність | 300 Вт |
| Тип обладнання | Однопостові |
| Тип управління | Електронне |
| Виробник | Hamilton Beach |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Вид обладнання | Міксер |
| Максимальна швидкість обертання | 17000 об/хв |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Матеріал | Емальована сталь |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Країна виробник | США |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 497 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 166 |
- Ціна: 9 000 ₴




