| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технохолод |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Холодильна камера |
| Мінімальна робоча температура | 8 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна споживана потужність | 850 Вт |
| Призначення | Для риби, Для напоїв, Для м'яса, Для напівфабрикатів, Для піци, Для морозива, Для тіста, Для ковбасних виробів |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип встановлення | Підлоговий, Доступ до товару з одного боку |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Кількість секцій | 2 |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 2010 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | Продуктові магазини, громадське харчування, Харчова промисловість, HoReCa|Fast-food|Вулична торгівля|Торгові магазини, Для магазинів одягу, Для особистого користування, Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
- Ціна: 24 000 ₴






